O nás

logolg_1

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 2019. Náš základní směr je výroba luxusních grilů, které nacházejí svá uplatnění v domácnostech, ale také v restauracích, hotelech a na různých veřejných místech. Nebojíme se ale ani jiných venkovních předmětů a nábytku jako stoly nebo luxusní postele ať už na terasu nebo k vodě. Na zakázku jsme realizovali i několik venkovních profesionálních kuchyní, na které stále máme skvělé ohlasy.

Začátky výroby grilů

Ze začátku jsme byli spíše donuceni ze strany kamarádů výrobu grilů realizovat, jelikož konkurence měla v té době ceny neúměrně vysoké. Navíc, když následující roky přišla doba covidová a všechno se zavíralo, nás napadlo i v této složité době začít naše grily vyrábět a umožnit tak lidem připadat si i doma jako v luxusní restauraci. Přenesli jsme naše myšlenky do výrobní dokumentace, následně i certifikátů a patentů až do sériové výroby modelů jako jsou Denver, Master, Vinda či Amber.

V roce 2023 jsme vytvořili značku KAISER, do které jsem vložil své myšlenky, od té doby také řídil výrobu, marketing, expedice i komunikace se zákazníky po celé Evropě. Od svých 15let se věnuji strojařině, konkrétně opravě historických strojů, opravě a výrobě komponentů. Poté přišla možnost spojit se právě s výrobou luxusních grilů, která pokračuje tak, jak ji znáte, až do dnešní podoby. Stala se moji velkou vášní a jsem rád, že Vám mohu vytvářet krásné a kvalitní produkty, které Vás přežijí.

CEO, hlava projektu, Petr Kajsrlík

Chceme a stojíme si hlavně za precizností a kvalitou našich produktů. Dokonalost i spokojenost klienta je pro nás prioritou!

Mimo výrobu zahradních grilů a nábytku se zabýváme i běžnou kovovýrobou. Vyrobíme prakticky cokoliv, na co si klient jen pomyslí. Můžete se na nás obrátit s čímkoliv, co vás napadne, třeba i s realizací zahradní kuchyně. Pro inspiraci se stačí podívat na fotky níže.

S Vaším přáním nás můžete kontaktovat na info@luxusnigrily.cz nebo na čísle 773633737.

Zpět do obchodu