13 hodnocení

Grilovací ohniště bez podstavce

Samostatné grilovací ohniště bez podstavce je vhodné jako klasické ohniště. Můžete jej využít na jakémkoliv podstavci pro velké grilování. Je dodáváno jako kompletní sada s poklopem a grilovací plotnou.

Ohniště slouží především pro každodenní grilování. Není pouze designovým doplňkem vaší zahrady, terasy nebo venkovní restaurace. Je příjemným zdrojem tepla a krásné atmosféry. Při grilování je díky velké grilovací ploše možné obsloužit najednou mnoho lidí. 

Zakoupit lze nyní také samostatně horní část ohniště, kterou můžete používat na podstavci dle svých požadavků.

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Kód: DS99987701
Značka: Luxusní grily
27 500 Kč
Kategorie: Luxusní grily
Záruka: 24 měsíců
bez podstavce
ZDARMAZDARMA
KAŽDÝ GRIL JE ORIGINÁL
 
Samostatné grilovací ohniště bez podstavce je vhodné jako klasické ohniště. Můžete jej využít na jakémkoliv podstavci pro velké grilování. 
Ohniště je dodáváno jako kompletní sada s poklopem a grilovací plotnou. 
 
Všechny naše výrobky jsou poctivou ruční prací a jsou vyrobené v České republice. Vzhledem k použitým materiálům je gril odolný povětrnostním podmínkám a může být provozován celý rok. Grilovací ohniště může být na dešti, nebo za mrazu pod sněhem, prakticky je tento gril bezúdržbový. Takže nic nebrání uspořádat například silvestrovské grilování pro partu přátel.


Grilovací plotna z 12 mm oceli je čtvercového tvaru, je určena pro styk s potravinami a je přístupná ze všech stran. Grilovat tedy může více lidí najednou a to i různé pokrmy. Například na jedné straně ryby a na druhé sýry nebo jiné druhy mas apod.

Plotna je vyrobena z kvalitní ocele Hardox s nejtvrdší možnou tvrdostí 550HBW. Plotnu nelze poškrábat, je tvrdší než nůž, řezaná plasmovým strojem a kartáčově leštěná na CNC stroji. Plotna může být využívaná jako ohniště na buřty a poslouží vám za každých povětrnostních podmínek, dokonce i v zimě.

Jako palivo můžete použít tvrdé suché dřevo, ale i dřevěné grilovací brikety a dřevěné uhlí. 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

VNĚJŠÍ ROZMĚRY
81 cm x 81 cm
 
CELKOVÁ VÝŠKA
24 cm

CELKOVÁ VÁHA
65 kg

 

Protokol o styku plátu s potravinami

 

Možnost nákupu také na splátky - Home Credit.

DOPRAVA V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY ZDARMA!

Zpět do obchodu