32 hodnocení

DENVER gril

 

Naše grilovací ohniště není pouze designovým doplňkem vaší zahrady, terasy nebo venkovní restaurace. Ideální pro každodenní grilování.

Nově je podstavec obložený prémiovým dubovým masivem!

Ohniště je dodáváno jako kompletní sada (ohniště, podstavec, poklop a grilovací plotna). Součástí ohniště není servírovací stůl. 

Můžeme doručit do:
28.2.2024
Skladem
Kód: DS99987700
Značka: KaiserGril
37 800 Kč
Kategorie: Luxusní grily
Záruka: 24 měsíců
single diagonal
Akce
ZDARMAZDARMA

KAŽDÝ GRIL JE ORIGINÁL

Ohniště je dodáváno jako kompletní sada (ohniště, podstavec, poklop a grilovací plotna). Součástí ohniště není servírovací stůl. 

Nově je podstavec obložený prémiovým dubovým masivem!

Všechny naše výrobky jsou poctivou ruční prací a jsou vyrobené v České republice. Vzhledem k použitým materiálům je gril odolný povětrnostním podmínkám a může být provozován celý rok. Grilovací ohniště může být na dešti, nebo za mrazu pod sněhem, prakticky je tento gril bezúdržbový. Takže nic nebrání uspořádat například silvestrovské grilování pro partu přátel.

Grilovací plotna z 12 mm oceli je čtvercového tvaru, je určena pro styk s potravinami a je přístupná ze všech stran. Grilovat tedy může více lidí najednou a to i různé pokrmy. Například na jedné straně ryby a na druhé sýry nebo jiné druhy mas apod. Plotna je vyrobena z kvalitní ocele Hardox s nejtvrdší možnou tvrdostí 550HBW určenou pro styk s potravinami.

Plotnu nelze poškrábat, je tvrdší než nůž, řezaná plasmovým strojem a kartáčově leštěná na CNC stroji. Plotna může být využívaná jako ohniště na buřty a poslouží vám za každých povětrnostních podmínek, dokonce i v zimě.

Jako palivo můžete použít tvrdé suché dřevo, ale i dřevěné grilovací brikety a dřevěné uhlí.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Vlastní tělo grilu doplňuje podstavec se zásobníkem na dřevo.

VNĚJŠÍ ROZMĚRY
810 x 810 x 900 mm

PŮDORYS PODSTAVCE
60 x 60 cm 

VELIKOST PLOTNY
81 cm x 81 cm

VÁHA CELKEM 
130 kg

CELKOVÁ VÝŠKA 
90 cm

Ohniště obložené dubovým masivem o tloušťce 4cm a ošetřeno teakovým olejem, který dlouhodobě chrání před povětrnostními vlivy i zimě a sněhu. 
Laserem vypálené logo. 
 

 

Protokol o styku plátu s potravinami

 

   

Možnost nákupu také na splátky - Home Credit.

DOPRAVA V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY ZDARMA!

Zpět do obchodu